90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Puantiye Tül - Deri Gecelik 5021

Denizgülü Puantiye Tül - Deri Gecelik 5021

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Boyundan ipli olarak göğüs kısmına inen ve hem iplerin hem de göğüs kısmının deri olduğu bu geceliğin göğüs kısımlarına ise fırfırla hava katılmış. Göğüslerin alt kısmında ise yuvarlak ve küçük bir pencere açılarak ek bir dekolte sağlanmış ve hemen sonrasından basen altına kadar ince puantiyeli bir tül ile etek kısmı tamamlanmış. Biraz daha geniş ve bol bir formdan hazırlanan eteğin kısmı ise yine üst ile uyumlu hale getirilmiş ve deri fırfırlar ile çevrelenmiş. Arka kısmında ise sırt kısmı açıkta kalacak şekilde basen altına kadar gecelik devam etmekte ve yine aynı tük kumaşı kullanılarak alt kısımlar fırfırlı detay ile buluşmuştur. Kilolu bayanlarında oldukça tercih edebileceği rahat bir model olabilir.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Puantiye Tül - Deri Gecelik 5021 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Puantiye Tül - Deri Gecelik 5021 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5021 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Puantiye Tül - Deri Gecelik 5021 ürünü faturada "DenizGülü 5021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-