Denizgülü Püsküllü Gecelik Takımı EL5065

Denizgülü Püsküllü Gecelik Takımı EL5065
DenizGülü 2019 Koleksiyon: Denizgülü Püsküllü Gecelik Takımı EL5065

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Paket içeriği: Gecelik ve külot

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan DenizGülü markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Denizgülü Püsküllü Gecelik Takımı EL5065 modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Püsküllü Gecelik Takımı EL5065 modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

2XL, S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü EL5065 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Püsküllü Gecelik Takımı EL5065 ürünü faturada "DenizGülü EL5065" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.