90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Saks Morun Asaleti 5128

Denizgülü Saks Morun Asaleti 5128

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Oldukça derin bir V yakasına sahip olan iç çamaşırının göğüs orta kısmı ipler ile çapraz olarak tutturulmuş ve fiyonk olarak uzatılmış. Kıyafetin orta kısmı parlak ve hareketli bir desen ile etek boyuna kadar inmekte ve mikro kumaş ile tasarlanmaktadır. Yan kısımlarda ise tül detayı kullanılmış ve dizin üst kısmına kadar etek boyu getirilmiştir. İp tanga olarak kullanılan külot arkada tül olarak kullanılan kumaşın altından görünmekte ve sırt dekoltesi ile desteklenmektedir. Göğüsten bağlamalı olan bu tasarım ile göğüs ayarınızı kolayca yapabileceksiniz. Rahat ve bir o kadar da esnek olan kumaşı ile rahatça kullanım yapılabilecek.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Saks Morun Asaleti 5128 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Saks Morun Asaleti 5128 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Saks Mavi renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5128 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saks Morun Asaleti 5128 ürünü faturada "DenizGülü 5128" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
69.6 TL   %46
37,62 TL
--Tükendi--