90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007

Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Tül gecelik takımları arasında sarı ve siyahın kombinlendiği gecelikleri bulmak oldukça zordur. Sarı renk ağırlıklı olarak kullanılan tasarımda siyah biye ve kesim detayları netleştirilerek, geceliğin modeli vurgulanmıştır. Diz altı etek boyu ile alt bacağı uzun olan bayanların çok zarif ve seksi görünmesine olanak sağlamaktadır. Arka ve ön kesiminde kullanılan oval dekolteler göze çarpmanın yanı sıra bel inceliğine yapılan vurguyu da arttırmaktadır. Geceliğin iki yanında da kullanılan siyah düğüm detaylar ön planda yer almamasına rağmen, duruş değişikliklerinizde geri de kalmayacaktır. Tül gecelik takımınıza fotoğrafta kullanılmış olan bacak aksesuarı da dahildir. Sarı rengin güneşten yanmış ciltlerde yarattığı etki bir sonbahar yaprağı kadar kırılgan ve naiftir. Esmer tenli bayanlarda ise, görünüm oldukça canlı olacaktır.

DenizGülü markası bu Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5007 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Sarının Çoşkusu Tül Gecelik 5007 ürünü faturada "DenizGülü 5007" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-