Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Leopar tutkunluğu bir başkadır. Leopar sevenler mutlaka herürün gruplarından satın almak isterler. Bizlerde sizler için leoparı gecelik ile buluşturduk ve özel bir tasarım yarattık. Geniş göğüs dekoltesi ile süslenen bu leoparlı ürün grubu ile kendinizi çok hoş bulacaksınız. Üst kısımlarında ve alt kısımların da kurdele ile geçirilmiş kenarlar olmazsa olmaz gibi duruyor. Göğüs altında ve her iki yırtmacın üstünde kullanılan kurdele ise tam bir şirinlik katmış. Dilerseniz kurdele renklerini kendinizde seçebilirsiniz. İsteğe göre fuşya isteğe göre sarı ya da gri olarak satın alabilirsiniz. Siz hangi rengi leopara daha çok yakıştırıyorsanız o modeli sipariş vererek tam zevkinizi yansıtın.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 1552 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 1552 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 1552 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saten Gecelik 1552 ürünü faturada "DenizGülü 1552" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.