Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Petrol mavisine kaçan rengi ve siyah dantel ile hareketlendirilen saten gecelik modeli klas ve seksi görünmek isteyen bayanların tercihi olabilir. Göğüs altında bulunan mini pencere dekoltesi ile desteklenen yarı transparan görüntü satenin yumuşak ve parlak dokusunun eşliğinde bir bütün görünümündedir. Göğüs altından etek uçuna kadar vücuda tamamen oturmayacak şekilde tasarlanan model, saten kullanıcılarının en büyük kabusu olan hataları ortaya çıkaran görüntüsünden de kaçınmasını sağlayacaktır. Saten geceliklerin dokusundaki ipeksi dokunuş her kadını ve partnerini bu zamana kadar büyülemeyi başarmıştır. Siyah jartiyer kullanımı ile de desteklenebilecek model, daha iddialı görünmek isteyen bayanların da tercihleri arasına girebilmektedir.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 4021 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 4021 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 4021 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saten Gecelik 4021 ürünü faturada "DenizGülü 4021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.