Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Kırmızı rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı saten gecelik, göğüs bölgesinde kullanılan siyah dantel ve kenar dikişlerindeki siyah biyeler ile uyum içinde görünmektedir. İnce askıların dar omuzları geniş gösterdiği bilinmektedir. Saten kumaşın kesiminde bel oyuntusuna dikkat edilmiş ve kesim net çizgiler üstüne oturmuştur. Tek taraflı bacak yırtmacı ile oldukça çekici görünmektedir. Esmer bayanların kırmızıyı tercih ettiğini bilmekteyiz lakin siyahın eşsiz uyumu ile ister beyaz, ister buğday tenli olun kırmızı size çok yakışacaktır. Saten gecelik vücut hatlarını tamamen sarmayarak, hatları takip etmektedir. Bu tür kesimler vücudumuzun daha ince ve hatların düzgün algılanmasını sağlamaktadır. Geceliğinizi kırmızı veya siyah saten sabahlıklar ve jartiyer takımları ile kullandığınızda klasik parçalardan oluşan modasız bir gecelik takımına sahip olacaksınız

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 4039 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 4039 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 4039 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saten Gecelik 4039 ürünü faturada "DenizGülü 4039" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.