Denizgülü Saten Gecelik 798

Denizgülü Saten Gecelik 798
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Saten Gecelik 798

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Şık ve özel bir gecelik arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.Özellikle dantel işlemeli göğüs kesimi ile ince askılı bir şekilde yapılan bu uzun gecelik modeli ile artık şıklık tamamlanacak. Göğüs kısmının v şeklinde bir göğüs dekoltesi ve aynı zamanda göğüs altında 2 ayrı penceresi yapılarak özel bir görüntü elde edilmektedir. Son derece rahat olan bu özel ürünün kumaşı ise satendir.Rahat edeceğiniz bir model olan bu ürün grubunda aradığınızı bulabilirsiniz. Sade bir model arayanlar, özellikle uzun bir gecelik arayanlar için ideal gecelik modelidir.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 798 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 798 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 798 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Gecelik

Tükendi-