90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Saten Gecelik 800

Denizgülü Saten Gecelik 800

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


İşte sizlere saten kumaşa sahip, hemen hemen klasik bir tarzı olan bir ürün daha. Göğüs kısmında büzgülü bir model kullanılmış olup özellikle küçük göğüslü bayanlara dolgunluk hissi uyandırır. İnce askılı bir şekilde yapılan ve mini etek boyunda üretilen bu model bir hayli sade bir tasarımı ile ön plana çıkıyor. Siz rahat edeceğiniz ve abartıdan uzak bir model arıyorsanız, bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gayet şık ve özel olan bu ürünü gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz yatarken, dilerseniz elbiselerinizin altına dahi giyebilirsiniz.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 800 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 800 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 800 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saten Gecelik 800 ürünü faturada "DenizGülü 800" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-