Denizgülü Saten Gecelik 801

Denizgülü Saten Gecelik 801
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Saten Gecelik 801

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Üst kısmında hareketli detaylara sahip olan bir gecelik modeli arıyorsanız daha fazla gezmenize gerek yok. Üst kısmı çok özel bir tarz ile yapılmış olan ve geniş bir göğüs penceresi ile yapılan bu model özellikle bayanların ön plana çıkması için tasarlanmış. Bel kısmına kadar transparan bir şekilde ve geniş bir v harfi çizerek yapılan bu ürün ile tam bir şıklık yakalayacaksınız. Etek kısmının diz altına kadar indiği ve her iki yan kısımda önden yırtmaçla açıldığı bu model hem şıklık, hem de özel tarzı ile sizlere ulaşmaya çalışıyor. Rahatlıkla sipariş alın ve özel olmanın fırsatını yaşayın.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 801 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 801 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 801 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Gecelik

69,60 TL   %46
37,62 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün