90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Saten Gecelik 805

Denizgülü Saten Gecelik 805

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Saten ve rahatlığın buluştuğu bu ürün az detaylar severler için üretildi. Ben rahat ama hafif işlemeli bir gecelik arıyorum derseniz bu tarz tam size göre. Mini etek formatında olan bu ürün göğüs kısmında saten üzerine koyulmuş dantel ile hareketlendirilmiş. Özellikle son derece sade bir şıklık ile üretilmiş olan bu model nispeten daha kapalı bir göğüs dekoltesine sahip. Üçgen göğüs şekli üzerinde ince bir askı ile tutturulan buürün için siparişlerinizi bekliyoruz.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 805 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 805 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 805 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saten Gecelik 805 ürünü faturada "DenizGülü 805" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.