90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Seksi Asker Kostümü 5016

Denizgülü Seksi Asker Kostümü 5016
Kostüm takımları arayıp da bulamadığımız parçaların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Yeşil üzerine kırmızı ve sarının hakim olduğu tonlar da bulunan asker kostümü iki adet kol aksesuarı ve şapkası ile birlikte gönderilmektedir. Özel mikro kumaştan üretilmiş olan asker kostümünüz üzerinize kusursuz oturması için tasarlanmıştır. Mikro kumaşların enine esnek yapısı sayesinde potluk yapmayacak, vücut hatlarınızı saracaktır. Özel gün ve geceleriniz için aradığınız çarpıcı iç giyim ve gecelik takımları gözünüze yetersiz geldi ise, sizin için hazırlanmakta olan cazip kostüm takımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ön göğüs bölgesinde asker yakanın eşlik yuvarlak hatlı pencere detayı, göğüs dekoltesini açıkta bırakmaktadır. Kostümün arka kısmında uygulanan kırmızı ve sarı renk geçişleri ise, kalçalarınızı daha belirgin göstermektedir.

DenizGülü 5016 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Seksi Asker Kostümü 5016 ürünü faturada "DenizGülü 5016" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-