Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Denizgülü Seksi Gecelik 4037
Mor tül gecelik her iki tarafında tüm vücudu takip eden dekolte pencereleri ile oldukça göz alıcı durmaktadır. Mor tül üzerine ince siyah biyeler ile renk hareketliliği sağlanmakta olup çizgiler netleştirilmiştir. Erotik gecelik arayışlarında oldukça revaçta olan mor renk, karşı taraf da bıraktığı şehvet dürtüsü ve romantizm etkisi ile bilinmektedir. Siyah jartiyer ile tamamlandığı taktir de geceliğin rengi ve modeli daha göz alıcı bir tasarıma dönüşecektir. Kolluk gibi aksesuarlar ile de kullanılması mümkündür. Geceliğin ön kısmında ve arka kısmında gereksiz dekoltelerden kaçınılarak gizemli bir hava yaratılmıştır. Her tür cilt rengine sahip bayanlara yakışacak renk geçişlerine sahiptir. Erotik gecelikler arasında yapacağınız seçimlerde, tercihlerinizi vücut oranlarınızı düzgün gösterecek modellerden faydalanmanızda yarar bulunmaktadır.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. DenizGülü sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Denizgülü Seksi Gecelik 4037 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. DenizGülü iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri mevcut olan Denizgülü Seksi Gecelik 4037, Siyah, Kırmızı, Mor rengine\renklerine sahip.

DenizGülü 4037 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Seksi Gecelik 4037 ürünü faturada "DenizGülü 4037" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.