90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Sexy Gecelik 4003

Denizgülü Sexy Gecelik 4003
Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Denizgülü Sexy Gecelik 4003
Gecelik modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de kullanılan kumaş türüdür. Fotoğrafta gördüğünüz modelde Krep ve tül geçişlerinden faydalanılmıştır. Verev kesimin hakim olduğu gecelikte yaka tek omuz olarak tasarlanmıştır. Krep kumaşın hafif ve esnek bir yapıya sahip olması, vücut hatlarınızı ortaya çıkaracaktır. Bel oyuntusunda hafif dekolteli koyu renk verev geçiş, belinizin daha ince algılanmasını sağlamaktadır. Omuz darlığından şikayetçi olan bayanlar gecelik modelleri arasından tek omuzlu modeller kullanarak omuzlarının daha dik görünmesini sağlayabilirler. Gecelikte kullanılan krep kumaş parlak bakır tonda olmasından ötürü, buğday ve hafif yanık tenlere oldukça yakışacaktır. Modelin arka tarafında omuzdan gelen farbelalı siyah tül ve biyeler geceliğin kesim hatlarını belirginleştirmektedir.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. DenizGülü sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Denizgülü Sexy Gecelik 4003 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. DenizGülü iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri mevcut olan Denizgülü Sexy Gecelik 4003, Kahverengi rengine\renklerine sahip.

DenizGülü 4003 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Sexy Gecelik 4003 ürünü faturada "DenizGülü 4003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
69.6 TL   %46
37,62 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün