Denizgülü Şifon Gecelik 806

Denizgülü Şifon Gecelik 806
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Şifon Gecelik 806

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İşte karşınızda şık bir ikili takım daha. Üst kısmın kalın üçgen olarak üsütünüze oturduğu ve göğüs kısmının tamamının dantel olarak çevrelendiği bu model, basen bölgesine kadar inmekte ve daha sonra alt takım külot ile tamamlanmaktadır. Gümüş kısmına konulan bir gül işlemesi ise daha ayrı bir özellik katıyor ve ürünü şıklaştırıyor. Alt etek kısmında ise hafif büzgülü olması bir hareketlilik katıyor. İç çamaşır olarak sunulan külotlarında ise hafif bir büzgü görebilirsiniz. Son derece şık özel olan bu ürün sizler için hizmete sunulmaya başladı.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Şifon Gecelik 806 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Şifon Gecelik 806 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 806 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-