90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Simli Dantel Gecelik 5123

Denizgülü Simli Dantel Gecelik 5123

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Boğaz kısmından inen ince askıları ile göğüs dekolteli olan bu gecelik modelinin göğüs kısmı tül olarak yapılmış ve etrafı ise fırfırlar ile hareketlendirilmiştir. Sonrasında göğüs altından başlayan simli ve parlak dantel kumaşı külot kısmına kadar devam etmekte ve etek kısmı da iki katlı fırfır şeklinde devam etmektedir. Yan kısmında bir yırtmaç ve kurdele bulunan etek kısmı oldukça mini bir forma sahip. Yine aynı parlak simli dantel ile eldivenler takımı tamamlamış ve arka kısımda ise boğazdan bağlamalı bir askı ile hafif sırt dekoltesi yer almaktadır. İp tangası ile de tamamlanan gecelik modeli hoş bir kombin oluşturmaktadır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Simli Dantel Gecelik 5123 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Simli Dantel Gecelik 5123 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5123 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Simli Dantel Gecelik 5123 ürünü faturada "DenizGülü 5123" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-