Denizgülü Simli Erotik Tül Gecelik 5113

Denizgülü Simli Erotik Tül Gecelik 5113
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Simli Erotik Tül Gecelik 5113

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Tamamı parlak simli tül olarak yapılan bu tasarım ince bir askı ile göğüs kısmına kavuşmuş ve göğsü tamamen içine alacak şekilde tasarlanılmıştır. Göğüsün orta kısmından etek kısmına kadar ince ve açık bir şerit kullanılmış ve aralarda fiyonk ile birbirine bağlanmıştır. Yukarıdan aşağıya inen bu açık şerit simetrik olarak devam etmekte ve bacak üstüne doğru ilerleyerek açık bırakılmıştır. Göğüs uçlarında ve yırtmaç kısımlarında hafif fiyonk hareketleri ile kombin hareketlendirilmiş ve arka kısımda da yine tamamı simli olarak parlak kumaş kullanılmıştır. Geniş ve esnek yapısı sebebi ile rahat kullanım sunacak olan tasarımlardan biridir.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Simli Erotik Tül Gecelik 5113 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Simli Erotik Tül Gecelik 5113 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5113 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

44,29 TL   %46
23,94 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün