90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Sırt Dekolteli Büyük Beden Gecelik 5071

Denizgülü Sırt Dekolteli Büyük Beden Gecelik 5071

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Saten ve dantelin muhteşem uyumunu taşıyan bu alımlı gecelik boyundan bağlamalı olarak tasarlanmış ve kalın askıları ile göğse daha fazla destek verilerek hoş durması sağlanılmış.. Göğüs kısmı tamamen dantel olmakta ve hemen altından başlayarak etek boyu da dâhil olmak üzere saten olarak devam etmektedir. Eteğin en altı ise dantel bir ince kurdele ile geçilmiş ve hareketlilik verilmiştir. Büyük beden geceliğin arkası ise tamamen saten olarak ön plana çıkıyor ve rahat kumaşı ile kolay hareket edebilmeye olanak veriyor. Boyundan bağlamalı olarak ise danteller sırt bölgesine kadar düşmekte ve ayrı bir albeni havası yaratmaktadır.

DenizGülü markasının Denizgülü Sırt Dekolteli Büyük Beden Gecelik 5071 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5071 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Sırt Dekolteli Büyük Beden Gecelik 5071 ürünü faturada "DenizGülü 5071" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-