DenizGülü 2017 Koleksiyon: Denizgülü Siyahın Tutkusu Tül Gecelik 5011

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Siyahın Tutkusu Tül Gecelik 5011 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Siyahın Tutkusu Tül Gecelik 5011 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


İki farklı tül desenli kumaşın kullanıldığı gecelik modelinde, pembe iri bir fiyonk da göğüs dekoltesinin ortasına yerleştirilerek etkili ve sade bir görünüm oluşturulmuştur. Derin V şeklindeki boyundan bağlamalı göğüs dekoltesinin kesiminde dantel deseninin hareketliliğinden faydalanılmıştır. Siyahın büyülü dünyasına giriş yaptığımız tül gecelik ile birlikte bir çok aksesuarı kullanabileceğimiz gibi sade bırakarak da şık görünmeniz mümkün olacaktır. Küçük ve iri göğüslü bayanların rahatlıkla kullanabileceği dekoltesi ile bu parça modası geçmeyen gecelikleriniz arasında yer alacaktır. Siyah rengin yakışmayacağı hiçbir ten rengi bulunmamaktadır. Her bayan rahatlıkla renk seçiminde bu tül geceliği ön planda tutabilir.

DenizGülü markası bu Denizgülü Siyahın Tutkusu Tül Gecelik 5011 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Siyahın Tutkusu Tül Gecelik 5011 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5011 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Siyahın Tutkusu Tül Gecelik 5011 ürünü faturada "DenizGülü 5011" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.