Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Siyah dantel gecelik kalıp ve kesimi itibari ile göğüs kısmına tamamen oturmaktadır. Bel ve etek bölgesine inerken de vücudun hatlarını sarmadan ‘A’ formunda devam etmektedir. Pens ve biyelerdeki kaliteli duruş ilk bakışta ön plana çıkmaktadır. Şık görünüme sahip göğüs bölgesi, ince askıları ile de zarif bir duruşa sahiptir. Her vücut tipinin rahatlıkla kullanabileceği siyah dantel gecelik aynı zamanda ince bir görünümde olmanızı sağlayacaktır. Bunun sebebi ise, A formunda olan giysilerin, vücudu tam olarak sarmazken hatların kesim hileleri ile ön plana çıkmasını sağlamasıdır. Bel ölçülerinin kalın olduğunu düşünen bayanlar bu formdaki geceliklerin ilizyonundan faydalanabilirler. Bel oyuntusunun kesimler ile belirginleştirilmiş olması belinizin bir veya iki beden daha ince görünmesini sağlayacaktır.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Taşlı Dantel Gecelik 015 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Taşlı Dantel Gecelik 015 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 015 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Taşlı Dantel Gecelik 015 ürünü faturada "DenizGülü 015" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.