Denizgülü Tül Erotik Gecelik 520

Denizgülü Tül Erotik Gecelik 520
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Tül Erotik Gecelik 520

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İşte saflığınızı ortaya çıkaracak bir model. Tülün en güzel hali sizler ile buluşacak. Bu model de yer yer büzgülü alanlar ile farklılık ve hareketlilik katılmış ve biraz daha renklendirilmiş. Fırfırlı tarafların hareketlik katışı tamamlayıcı unsur olmuş. Tamamının tül olduğu bu modelde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. iç kısımda yine kendine ait takım külotu ile tam bir ürün satın alabilirsiniz.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Tül Erotik Gecelik 520 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Tül Erotik Gecelik 520 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Siyah renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 520 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

50,62 TL   %46
27,36 TL
--Tükendi--