90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Tül Gecelik 4004

Denizgülü Tül Gecelik 4004

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Tül Gecelik 4004 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Tül Gecelik 4004 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Siyah-kırmızı renklerin hakim olduğu model göğüs bölgesinden kopçalı dekoltenin hakim olduğu bir geceliktir. Üçgen göğüs kesimi ince askılar ile desteklenmiş devamında ise kırmızı verev geçişler ile hareketlendirilmiştir. Alt iç giyim bölgesini açıkta bırakan bu modelde jartiyer ve farklı alt ürünler kullanarak birbirinden farklı onlarca model ortaya çıkarmanız mümkündür. Erotik gecelik modelleri her ne kadar iddialı görünümlere sahip olsa da çoğu zaman kusurları örtmekte yardımcı olamamaktadır. Bu modelin en büyük avantajı ise kalçalarda bulunan fazlalıkları örterken tüm dikkati göğüs bölgesine çekmekte olduğudur. Kendinize erotik gecelik modelleri arasında seçim yaparken modelin vurgu yaptığı noktaları iyi anlamanızdır.

DenizGülü markası bu Denizgülü Tül Gecelik 4004 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Tül Gecelik 4004 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 4004 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Tül Gecelik 4004 ürünü faturada "DenizGülü 4004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-