Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Tül Gecelik 4017 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Tül Gecelik 4017 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Dantel gecelikler vücut tiplerine göre farklı modellerde tasarlanmaktadır. Dantel esneyebilen bir kumaş türü içerisinde yer almaktadır. Dantel desenleri genellikle çiçek motiflerinden oluşsa da günümüzde daha modern çizgi ve deseler ile de karşımıza çıkmaktadır. Siyah ve kırmızının hakim olduğu gecelik modelinde tül üzerine dantel geçişler eklenmiştir. Beli olduğu gibi saran siyah tül üzerine göğüs bölgesinde kırmızının cesur tavrını görmekteyiz. Göğüs bölgesine yerleştirilmiş olan kelebek etkili dekolte kesimi ise ayrı bir hava sağlamıştır. Etek uçlarının volanlı oluşu geceliğin akıcı uyumuna ayrıcalık katmaktadır. Beli saran yarı transparan görünüm sayesinde kalçaları dar olan üçgen görünümlü bayanlarda bu model daha oranlı bir görünüme kavuşmalarını sağlayacaktır. Dantel gecelikler bir çok farklı kumaş türü ile de kombin olarak kullanabilmektedir.

DenizGülü markası bu Denizgülü Tül Gecelik 4017 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Tül Gecelik 4017 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 4017 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Tül Gecelik 4017 ürünü faturada "DenizGülü 4017" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.