Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Tül Gecelik 4025 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Tül Gecelik 4025 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Göğüs kısmında siyah suni derinin kullanıldığı erotik gecelikte, alt kısım parlement mavisi tül kumaş ile devam etmektedir. Derin göğüs dekoltesinin yanı sıra arka kısımda sırt dekoltesine de sahiptir. Göğüs kısmı örtücü kumaş ile sert bir görünüm elde edilmişken, devamında tülün transparanlığından faydalanılmış dengeli bir görüntü oluşturulmuştur. Mavi ve siyah, her tür ten rengine uyum sağlayabilecek iki renktir. Erotik gecelik modelinde ise alt çamaşır yüksek bel kullanıldığında bel bölgesi daha ince görünebilecektir. Kum saati vücut tipine sahip bayanlar ise ip askılı slip çamaşırlar ve tangalar ile harika bir görünüm yakalayabilirler. Bedeni sarmayan bir kesime sahip olan gecelik, tül kumaşının avantajı ile sizin zarif ve seksi görünmenizi sağlayacaktır. Erotik gecelik kombinlerinizde oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

DenizGülü markası bu Denizgülü Tül Gecelik 4025 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Tül Gecelik 4025 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 4025 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Tül Gecelik 4025 ürünü faturada "DenizGülü 4025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.