90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109

Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Boyun kısmından inen ince askıları ile göğüs formunun geniş tutulması özellikle büyük göğüslü bayanlar için tercih nedeni olabilir. Göğüs arası sadece bir ince şerit ile bağlanmış ve göbek kısmına kadar bu ince transparanlık devam etmektedir. Uzun etek boyu ile karşımıza çıkan iç çamaşırında diz üstüne gelen ve her iki tarafta da bulunan yırtmaçları ile ayrıca bir hareketlik kazanmıştır. Tamamı tül olarak yapılmakta ve üstelik rengine uygun eldivenleri ile de özel kombin oluşturmaktadır. Eldivenlerin diz hizası açık olarak tasarlanış ve kolay hareket edebilmenize olanak vermiştir. Yerlere kadar uzanan bu kombinin arka kısmındaki sırt dekoltesi ise çapraz olarak tasarlanmıştır.

DenizGülü markası bu Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Yeşil, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5109 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Uzun Tül Gecelik 5109 ürünü faturada "DenizGülü 5109" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--