90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Vinyl Sexy Gecelik 5033

Denizgülü Vinyl Sexy Gecelik 5033
Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Denizgülü Vinyl Sexy Gecelik 5033
Boğazdan tasma şeklinde başlayan tasarımı hemen altından inen 6 ince şeritler ile göğüs kısmına kadar hoş ve dekolteli bir göğüs dekoltesini ortaya çıkarıyor. Göğüs kısmının tamamı kapalı olarak devam ediyor ve alt kısımları ise yan bel oyukları açık kalacak şekilde alt kısımda ki etek ile birleşiyor. Tüm kısımlarda deri detaylarının hakim olduğu gecelik modelinin arka kısımda ise yine aynı gizli dekolte tasarımları devam ediyor. Arka kısmında ise ayarlanabilir göğüs askısı göze çarpıyor. Sırt dekoltesi sonrasında yine bel kısımlarının yan kısımları dekolteli olarak konumlandırılmış ve orta kısımdan inen deri kumaş ile etek kısmına bağlantı verilmiştir. Etek kısmı ise tam olarak basene oturmakta ve mini bir form elde edilmektedir.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. DenizGülü sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Denizgülü Vinyl Sexy Gecelik 5033 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. DenizGülü iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Denizgülü Vinyl Sexy Gecelik 5033, rengine\renklerine sahip.

DenizGülü 5033 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Vinyl Sexy Gecelik 5033 ürünü faturada "DenizGülü 5033" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-