90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Volanlı Kesim Uzun Saten Gecelik 5012

Denizgülü Volanlı Kesim Uzun Saten Gecelik 5012

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Saks mavisi rengiyle büyüleyici görünen, önü kısa arkası uzun volanlı kesim formu ile trendleri aratmayan saten gecelik sırt bölgesinde ince çapraz askı geçişlerine sahiptir. Zarif görünümü ile vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. Aksesuar kullanımına gerek olmamaktadır. Saten gecelik içine kullanabileceğiniz iç çamaşırlarınız ile zarif şıklığınızı sade detaylar ile tamamlamanız yeterli olacaktır. Her cilt renginde harika görünecek olan saks mavisi, saten kumaşın yumuşak ve kaygan dokusu ile başınızı döndürecektir. Önü kısa arkası uzun olan modeller bacak boyunuzun uzun görünmesinde yardımcı olacaktır. Fakat alt bacağınız yani dizinizden sonraki bölüm üst bacak bölgenize oranla kısa ise, hafif topuklu bir terlikten yararlanmak faydalı olacaktır. Diz altı kesime sahip tüm modeller de bu püf noktayı atlamamanız gereklidir. Saten gecelik seçiminde vücudumuzun belirli bölgelerinde yağlanmalar ve fazlalıklar var ise bu modelde görüldüğü gibi göğüs bölgesi oturan fakat devamında çok fazla vücudumuzu sarmayan tasarımları tercih etmeliyiz.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Volanlı Kesim Uzun Saten Gecelik 5012 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Volanlı Kesim Uzun Saten Gecelik 5012 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 5012 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Volanlı Kesim Uzun Saten Gecelik 5012 ürünü faturada "DenizGülü 5012" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-