90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Yunan Prensesi Kostümü 5008

Denizgülü Yunan Prensesi Kostümü 5008

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Beyaz üzerine altın şeritler ve aksesuarlarla desteklenmiş olan Helenistik döneme ait çizgiler taşıyan babydol havasındaki gecelik, saç bandı ve kol aksesuarı ile birlikte gönderilmektedir. Aynı zamanda dönem kostümlerini de andıran tasarım gecelik takımları arasından hemen sıyrılarak göze çarpmaktadır. Sürpriz dolu akşamlardan hoşlanıyor iseniz, bu takım tam size göre demektir. Derin göğüs dekoltesindeki altın sarı bantlar ile sıkı bir görünüm kazanmaktadır. Boyundan bağlamalı kalın askıları ile göğüslerinizi yan taşmalardan uzak tutacaktır. Tasarımın arka kısmında ise tekrar altın rengi detayları görebilmekteyiz. Birbirine paralel iki şerit halinde gelen detaylar, sırtınızı hem geniş gösterecek hem de bel oyuntunuzu vurgulamakta fayda sağlayacaktır. Gecelik takımları arasından hızla sıyrılan bu takımın saç ve kol aksesuarlarını başka kombin ve parçalarınızda da kullanmanız mümkündür.

Bu Erotik Kostümler alanında DenizGülü markasının ürettiği Denizgülü Yunan Prensesi Kostümü 5008 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik DenizGülü marka Denizgülü Yunan Prensesi Kostümü 5008 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Denizgülü Yunan Prensesi Kostümü 5008, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 5008 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Yunan Prensesi Kostümü 5008 ürünü faturada "DenizGülü 5008" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-