Derby Geniş Askılı Kaşkorse -3 lü Paket Erdem 2203

Derby Geniş Askılı Kaşkorse -3 lü Paket Erdem 2203
Erdem 2017 Koleksiyonu: Derby Geniş Askılı Kaşkorse -3 lü Paket Erdem 2203

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Özellikle Erdem markasına ait Derby Geniş Askılı Kaşkorse -3 lü Paket Erdem 2203 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Erdem markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Derby Geniş Askılı Kaşkorse -3 lü Paket Erdem 2203 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah, Ekru, Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Derby Geniş Askılı Kaşkorse -3 lü Paket Erdem 2203 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Erdem 2203 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Erdem Bayan Atlet

69,50 TL   %49
35,40 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-L, Siyah-L
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün