Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli

Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli

2019 Erdem Bayan Atlet

25.71 TL   %23
19.78 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-M
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Erdem 2019 Koleksiyon: Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Erdem markasına ait Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Erdem markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli için, M bedenleri bulunmaktadır.Erdem Tekli2204 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Derby Sporcu Atlet Erdem 2204 - Tekli ürünü faturada "Erdem Tekli2204" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.