50 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280

Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280
Gallipoli 2018 Koleksiyon: Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8280 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Deri - File Zincir Tek Badi Gallipoli 8280 ürünü faturada "Gallipoli 8280" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Gallipoli Erotik Kadın İç Giyim

78.90 TL   %8
72.54 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün