Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502

Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502
Gallipoli 2018 Koleksiyon: Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502
Fantazi külotlar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni fantazi külot modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502

Bu ürün 2 parçadan oluşmaktadır.

Fantazi külotlar, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Gallipoli fantazi külotlar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Gallipoli iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Gallipoli 15502 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Deri - Halka Taşlı Tek String Gallipoli 15502 ürünü faturada "Gallipoli 15502" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.