MaxPera 2018 Koleksiyon: Deri Lame Kostüm

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Deri Lame  Kostüm

S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur 

-3 Parçadan Oluşmaktadır

-Bolero,Büstiyer ve Etek, Külot


Bu Erotik Kostümler alanında MaxPera markasının ürettiği Deri Lame Kostüm modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik MaxPera marka Deri Lame Kostüm modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Deri Lame Kostüm, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.MaxPera 3106 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Deri Lame Kostüm ürünü faturada "MaxPera 3106" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.