Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781

Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781
Gallipoli 2019 Koleksiyon: Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gallipoli markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gallipoli markasının Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


82% Polyamide 18% Elastan

Saten ve dantelli sütyen, külot takım
A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz

Ekru, Lacivert renk seçeneği\seçenekleri sunan Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781 için, 70A, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3781 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Desenli Saten Ve Dantel Sütyen Tanga Takım Gallipoli 3781 ürünü faturada "Gallipoli 3781" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.