Nurteks 2019 Koleksiyon: Desteksiz Sütyen Takım Nurteks 4390

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Nurteks markasının bu Desteksiz Sütyen Takım Nurteks 4390 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Nurteks markasının Desteksiz Sütyen Takım Nurteks 4390 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Ekru, Kırmızı, Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Desteksiz Sütyen Takım Nurteks 4390 için, 80, 85, 90, 95 bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 4390 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Desteksiz Sütyen Takım Nurteks 4390 ürünü faturada "Nurteks 4390" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.