Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020

Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020

2020 Orkide Sütyen Takımları

74.24 TL   %41
43.66 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Orkide 2020 Koleksiyon: Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Siyah, Ekru, Kakao renk seçeneği\seçenekleri sunan Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020 için, 75B, 80B, 85B bedenleri bulunmaktadır.Orkide 2020 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2020 ürünü faturada "Orkide 2020" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.