Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA

Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA
Orkide 2019 Koleksiyon: Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Kakao, Kaşmir renk seçeneği\seçenekleri sunan Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide SEMENTA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dolgusuz Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SEMENTA ürünü faturada "Orkide SEMENTA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.