Orkide 2019 Koleksiyon: Dolgusuz Sütyen Külot Takım Orkide TANYA

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Dolgusuz Sütyen Külot Takım Orkide TANYA Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Dolgusuz Sütyen Külot Takım Orkide TANYA modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Pembe, Gri renk seçeneği\seçenekleri sunan Dolgusuz Sütyen Külot Takım Orkide TANYA için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide TANYA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dolgusuz Sütyen Külot Takım Orkide TANYA ürünü faturada "Orkide TANYA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.