Don Moris Dm071016 Erkek String Külodu

Don Moris Dm071016 Erkek String Külodu

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Esnek lame kumaştan ve her iki tarafındaşeffaf klips kullanılarak üretilen seksi erkek tangası. Don Moris özel kolleksiyonundan yeni ve özel erkek İç Giyim. Kontras renkler ile fark arayanların tercihi.

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm071016 Erkek String Külodu modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm071016 Erkek String Külodu modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3020 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-