Don Moris Dm071062 Fantazi Erkek Çamaşır

Don Moris Dm071062 Fantazi Erkek Çamaşır

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Esnek pamuklu kumaştan veşeffaf lastikten üretilmiştir. Don Moris özel kolleksiyonu ve hiç bir yerde bulamayacağınız bir ürün. Üstelik değişik renk alternatifleri ile yine farkınızıgöstereceksiniz.

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm071062 Fantazi Erkek Çamaşır modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm071062 Fantazi Erkek Çamaşır modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3051 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-