Don Moris Dm220365 Fantazi Şort Body

Don Moris Dm220365 Fantazi Şort Body

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Esnek transparan kumaştan üretilmiştir. Fantazi ve seksişort tulum. Don Moris özel kolleksiyonundan fantazi arayanlar için ideal. Arkasında ve omuzunda fermuar vardır. Tanga ürüne dahil değildir.

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm220365 Fantazi Şort Body modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm220365 Fantazi Şort Body modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 2933 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-