Don Moris Dm291126 Transparan Baskılı Boxer

Don Moris Dm291126 Transparan Baskılı Boxer

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Transparan tül kumaşüzerine baskıile dizayn edilmişçok hafif erkek boxer külodu. Esnek kumaşve ince olmasınedeniyle içinizde hissedemeyeceğiniz kadar özel bir iç çamaşırı. Beden seçenekleri mevcuttur. Fantezi iç giyim modasında lider olan Don Moris orjinal ürünüdür.


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm291126 Transparan Baskılı Boxer modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm291126 Transparan Baskılı Boxer modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Small, Medium, Large, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3388 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-