Don Moris Dm291133 Yırtmaçlı Fantezi Erkek İç Çamaşırı

Don Moris Dm291133 Yırtmaçlı Fantezi Erkek İç Çamaşırı

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Esnek mikro kumaştan üretilmiştir. Özel dizaynıve yırtmaçlıgörüntüsü ile çok farklı. Özellikle fark arayanların tercihidir. Orjinal resimdeki renkte gönderilecektir.


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm291133 Yırtmaçlı Fantezi Erkek İç Çamaşırı modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm291133 Yırtmaçlı Fantezi Erkek İç Çamaşırı modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Small, Medium, Large, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3395 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-