Don Moris Dm291137 Transparan Erkek Boxer

Don Moris Dm291137 Transparan Erkek Boxer

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Transparan Esnek kumaştan üretilmişfantezi mini boxer. Çok hafiftir ve vücüdunuzdaki hatlarıolduğundan büyük gösterir. Fantezi giyinmeyi sevenlerin tercihidir. Beden ve renk seçenekleri vardır. %100 Orjinal Don Moris ürünüdür.


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm291137 Transparan Erkek Boxer modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm291137 Transparan Erkek Boxer modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Small, Medium, Large, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3398 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-