Don Moris Dm291148 Transparan Baskılı Erkek Slip Çamaşır

Don Moris Dm291148 Transparan Baskılı Erkek Slip Çamaşır

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Transparan kumaşüzerine baskılıesnek kumaştan üretilmişerkek iç çamaşırı.ınce kenarlıve arka kesimi brazillian stil olarak dizayn edilmiştir.

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm291148 Transparan Baskılı Erkek Slip Çamaşır modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm291148 Transparan Baskılı Erkek Slip Çamaşır modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Small, Medium, Large, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3409 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-