Don Moris Dm291154 Erkek Tanga Külot

Don Moris Dm291154 Erkek Tanga Külot

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Esnek ve yumuşak pamuklu kumaştan üretilmişseksi erkek tangası. %100 Orjinal Don Moris erkek iç giyim. Fantezi ve farklımodel giymeyi seven erkekler için sitemizdeki Fantezi erkek iç giyim bölümünü gezmenizi tavsiye ederiz.


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm291154 Erkek Tanga Külot modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm291154 Erkek Tanga Külot modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Small, Medium, Large, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3415 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-