90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Don Moris Dm291169 Erkek Mayosu

Don Moris Dm291169 Erkek Mayosu

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Esnek ve yumuşak özel kumaşıile vucudu saracakşekilde tasarlanmıştır. Beden seçenekleri mevcuttur.ıç kısımda astar bulunmaz. Don Moris özel mayo kolleksiyonudur.  Farkınızıplajlarda hissterrimek isteyenlerin kaçırmamasıgereken bir üründür. Ön kısmındaki bağcık sadece süs için konulmuştur , hiç bir sıkıştırma özelliği yoktur.


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm291169 Erkek Mayosu modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm291169 Erkek Mayosu modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 3654 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Don Moris Dm291169 Erkek Mayosu ürünü faturada "Don Moris 3654" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
64,69 TL
--Tükendi--