90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Doreanse Likralı İçten Lastikli Erkek Termal İçlik Alt 1961

Doreanse Likralı İçten Lastikli Erkek Termal İçlik Alt 1961

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


Polyviskon Termal


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Doreanse markasına ait bu Doreanse Likralı İçten Lastikli Erkek Termal İçlik Alt 1961 model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Doreanse markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Doreanse markasına ait Doreanse Likralı İçten Lastikli Erkek Termal İçlik Alt 1961 Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Doreanse Likralı İçten Lastikli Erkek Termal İçlik Alt 1961, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 1961 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doreanse Likralı İçten Lastikli Erkek Termal İçlik Alt 1961 ürünü faturada "Doreanse 1961" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-