90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Doreanse Likralı Viloft Kumaştan Erkek Termal Kısakollu İçlik 2870

Doreanse Likralı Viloft Kumaştan Erkek Termal Kısakollu İçlik 2870

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Viloft Termal


Doreanse markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Doreanse markasının ürettiği Doreanse Likralı Viloft Kumaştan Erkek Termal Kısakollu İçlik 2870 modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Doreanse Likralı Viloft Kumaştan Erkek Termal Kısakollu İçlik 2870 için, bedenleri bulunmaktadır.Doreanse 2870 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doreanse Likralı Viloft Kumaştan Erkek Termal Kısakollu İçlik 2870 ürünü faturada "Doreanse 2870" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-