Doreanse Thermal Atlet 2465

Doreanse Thermal Atlet 2465
Doreanse 2018 Koleksiyonu: Doreanse Thermal Atlet 2465

Vücudu soğuk etkilerden korumak için giyilen ekstra sıcak tutan çamaşırlara termal çamaşırlar denir. Özellikle Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Erkek Termal Atlet çamaşırlarında kullanılan doğal malzemelerin bulunması erkeklerde doğallık arayışının bir tezahürüdür. Erkek Termal Atlet ürünleri konusunda Doreanse markası adından ülkemizde sıkça söz ettirmektedir. Çünkü Doreanse markası çok kaliteli ürünler üreten, kendine özgü bir tasarımı bulunan bir markadır.


Viloft Termal

Viloft Kumaş %100 doğal, tamamı ile okaliptüs ağacı hamurundan yapılan ve selüloz içeren özel nitelikli viskoz elyaftır. Düz ara kesiti kumaş içerisinde hava boşluğu oluşturarak soğuğa karşı tampon bölge gibi mükemmel yalıtım sağlayıp vücut ısısını koruduğu gibi hafif ılıklık sağlar. VILOFT elyafı doğal olarak yumuşak, esnek ve nefes alabilir yapısı ile kılcal hareketi sayesinde vücuttaki nemi dışarı atarak insanı kuru tutup rahatlık sağladığı gibi bakteri üremesini de engeller.


Doreanse markasının Doreanse Thermal Atlet 2465 ürünü Erkek Termal Atlet çamaşırı markanın en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Çünkü Erkek Termal giysilerde sıcak tutma özelliğinin en belirgin hali bu giysilerde kendini göstermektedir. Doreanse markasına ait Doreanse Thermal Atlet 2465 ürününü en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Doreanse Thermal Atlet 2465, Siyah, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 2465 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2018 Doreanse Erkek Termal

44,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-M
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!